Oferta

Depilacja laserowa laserm diodowym LightSheer Duet

Depilacja laserowa laserm diodowym LightSheer Duet skierowana jest do osób, które mają dosyć codziennej depilacji maszynką czy depilatorem i związanym z tym bólem oraz mają problem z wrastającymi włoskami. Laser diodowy sprawdza się również idealnie w przypadku nadmiernego owłosienia u kobiet, podyktowanego zmianami hormonalnymi ( hirsutyzm, policystyczne jajniki itd.)

Z pewnością rozwiążemy Twój problem. Wybierając salon Silk Touch i decydując się na zabieg depilacji laserowej gwarantujemy kilka czynników, które mają wpływ na efekt, bezpieczeństwo i komfort w czasie i po wykonanym zabiegu.

Gwarancją bezpieczeństwa i efektywności w Silk Touch są:

  • najnowocześniejszy, najskuteczniejszy system do depilacji - laser diodowy LightSheer Duet - potwierdzony niejednokrotnie Złotym Laurem Kosmetologii w kategorii "Urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia"
  • zabiegi wykonywane są przez personel z dużym doświadczeniem,
  • rygorystyczne przestrzeganie procedur.

Depilacja laserowa poprzedzona jest bezpłatną konsultacją, podczas której przeprowadza się szczegółowy wywiad dermatologiczny w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu, ocenia typ skóry i włosów oraz ustala dawkę energii laserowej, która będzie stosowana podczas zabiegu.

Przygotowanie do zabiegu Bezpośrednio przed zabiegiem należy dokładnie zgolić włosy w miejscu depilacji. Włosów nie należy usuwać mechanicznie (za pomocą pęsety, wosku czy depilatora) przez okres 4 tygodni przed planowanym zabiegiem. Można natomiast je golić maszynką lub przycinać. Skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie może być przesuszona i podrażniona. Jeśli tego wymaga stan skóry, należy stosować kilka dni wcześniej emolienty (kremy nawilżającokojące, natłuszczającokojące).

Postępowanie po zabiegu Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie lub nawet pokrzywka depilowanego obszaru skóry, które ustępują od kilku godzin do 2-3 dni po zabiegu. W tym czasie należy skórę traktować delikatnie:

  • myć żelem bezmydłowym, tonikiem lub mleczkiem bezalkoholowym,
  • nie stosować dezodorantów i antyprespirantów bezpośrednio po zabiegu ( jeśli depilacja dotyczyła pach),
  • stosować zasypkę, krem Alantan Plus, Bepanthen, Dermopanthen, Cicaplast,
  • skórę delikatnie osuszać, nie trzeć, nie drażnić w inny sposób,
  • bezposrednio po zabiegu, aż do czasu ustąpienia zaczerwienienia nie korzystać z sauny, basenu i siłowni,
  • tego dnia co odbył się zabieg, nie korzystać z gorącej kąpieli.
  • Opalenizna (insolacja naturalna lub w solarium) - jest bezwzględnie przeciwwskazana do 2 tygodni po zabiegu. W tym okresie w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni UV konieczna jest fotoprotekcja ( kremy z filtrami anty- UVA i B o wysokich wskaźnikach ochrony – najlepiej 50 lub więcej).
SILKTOUCH - Salon kosmetyczny
ul. Szwedzka 51a
22-400 Zamość
Pon. - Pt.: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
+48 84 627 50 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
English German Polish Russian Spanish
English German Polish Russian Spanish

Zamknij Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.


manicure84 627 50 83 pedicureTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.