Oferta

Wybielanie zębów metodą white&smile

W trakcie jednej wizyty w naszym salonie możesz efektywnie i profesjonalnie poprawić wygląd swoich zębów, nie narażając się przy tym na zbyt duże koszty. Już dziś przekonaj się na własnej skórze jak ważny jest piękny uśmiech i jak bardzo poprawi on Twój wizerunek.

30 minut.. dokładnie tyle potrzebujemy aby wybielić Twoje zęby. Efekt naszej rewelacyjnej metody jest natychmiastowy i nie powoduje nadwrażliwości zębów.

Wybielanie zębów za pomocą metody White & Smile wykorzystuje intensywnie wybielający żel, którego składniki są aktywowane w połączeniu ze specjalnym środkiem aktywującym, a następnie cały proces jest przyśpieszany za pomocą Lampy LED, która jest katalizatorem.

Nasz system usunie większość plam za pomocą delikatnego procesu wybielania zębów przy pomocy lampy LED. W trakcie zabiegu nadboran sodu o stężeniu 0,16% w wyniku podgrzania lampą LED rozkłada się uwalniając tlen dzięki czemu na przebarwionych zębach dochodzi do reakcji utleniania. Proces ten przywraca jasną barwę zębów i sprawia, że zęby odzyskują swój naturalny kolor podczas gdy struktura zęba pozostaje nie zmieniona.

Najlepsi naukowcy z laboratorium, które znajduje się we Francji w dystrykcie Paryskim opracowali specjalną formułę żelu, której składnikiem utleniającym jest nadboran sodu o stężeniu zaledwie 0,16%, który w połączeniu ze specjalnym aktywatorem oraz poddany naświetleniu specjalistyczną Lampą LED wybiela zęby w 3 – 10cio minutowych sesjach w trakcie jednego zabiegu.

Dzięki tak niskiemu stężeniu substancji aktywnej (zaledwie 0,16%) już nie musisz obawiać się osłabienia szkliwa i w konsekwencji nadwrażliwości zębów po zabiegu. Ponadto już nie musisz przestrzegać białej diety przez 72 godziny po zabiegu – Teraz możesz jeść i pić wszystko na co masz ochotę już w 4 godziny po zabiegu nie martwiąc się o osłabienie efektu.

Nasi Klienci uwielbiają nasz zabieg i naszą rewolucyjną procedurę która jest Prosta, Szybka i Efektywna!

Zabiegowi nie powinny się poddawać: kobiety w ciąży lub karmiące piersią; osoby z niewyleczonymi ubytkami, chorymi zębami i dziąsłami; osoby w trakcie leczenia klinicznego, którego efekty wpływają na zęby bezpośrednio lub pośrednio powodując ich osłabienie; osoby ze słabym lub odwapnionym szkliwem, paradontozą, aparatem ortodontycznym.

Cennik

Wybielanie zębów 150 zł

Czas

ok. 40 minut

SILKTOUCH - Salon kosmetyczny
ul. Szwedzka 51a
22-400 Zamość
Pon. - Pt.: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
+48 84 627 50 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
English German Polish Russian Spanish
English German Polish Russian Spanish

Zamknij Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.


manicure84 627 50 83 pedicureTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.