Oferta

 • Depilacja laserowa IPL + RF

  Depilacja laserowa (fotodepilacja) służy usunięciu owłosienia. Metoda ta polega na uszkodzeniu macierzy włosa poprzez światło lasera, które jest absorbowane przez melaninę znajdującą się w mieszku włosa będącego w fazie wzrostu.

  Zamykanie naczyń krwionośnych

  Do usunięcia takich zmian doskonale nadaje się technika IPL. W trakcie trwania zabiegu wiązka światła kierowana jest na zmienioną tkankę. Energia świetlna emitowana przez urządzenie jest pochłaniana przez hemoglobinę, następnie zamieniana jest w ciepło, co prowadzi do koagulacji krwi i zniszczenia ściany naczynia.

  Fotoodmładzanie (połączenie IPL+RF)

  Jest to zabieg wykorzystujący dobroczynne właściwości światła pulsacyjnego (IPL) oraz fal radiowych (RF) w walce z oznakami starzenia się skóry takimi jak: rozszerzone naczynia krwionośne, rumień, przebarwienia, drobne zmarszczki mimiczne.

  Redukcja przebarwień

  Usuwanie przebarwień odbywa się przy użyciu lasera IPL. Skóra naświetlana jest wiązką światła. Melanina – barwnik odpowiadający za powstawanie przebarwień – pochłania energię powstałą w trakcie naświetlania.

  Terapia trądziku

  Przy terapii trądziku doskonale sprawdza się światło IPL, które niszczy szybko namnażające się bakterie (Propionibacterium acnes) odpowiedzialne za powstawanie trądzikowych zmian zapalnych.

  Depilacja laserem Light Sheer Duet

  Depilacja laserowa laserem diodowym LightSheer Duet skierowana jest do osób, które mają dosyć codziennej depilacji maszynką czy depilatorem i związanym z tym bólem oraz mają problem z wrastającymi włoskami. Laser diodowy sprawdza się również idealnie w przypadku nadmiernego owłosienia u kobiet, podyktowanego zmianami hormonalnymi ( hirsutyzm, policystyczne jajniki itd.)

 • Zabiegi bandażami Arosha

  Są to zabiegi z wykorzystaniem specjalnych bandaży. Rodzaj bandaży dostosowuje się indywidualnie do potrzeb każdej klientki. Posiadają właściwości antycellulitowe, modelujące, ujędrniające, nawilżające oraz pomocne w walce z oznakami upływającego czasu.

  Elektrostymulacja

  Elektrostymulacja to zabieg elektroleczniczy, zwany inaczej elektrogimnastyką mający na celu wywołanie reakcji motorycznej mięśnia lub grupy mięśni. Zabieg jest bezbolesny. Programy dobieramy indywidualnie do zwalczania konkretnych problemów.

  Karboksyterapia CO₂

  Zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla ,który stymuluje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawia mikrokrążenie i odnowę komórek. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej gaz częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe – są one bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego leczonego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu.

  Endermologia

  Endermologia czyli Masaż Próżniowy firmy Primelle jest obecnie jednym z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych, które mają na celu wymodelowanie sylwetki oraz redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej.

  Bańka chińska

  Masaż bańką chińską wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając skórkę pomarańczową.

  I-Lipo Laser

  To najnowsze rozwiązanie w technologii laserowej wykorzystane do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i redukcji cellulitu. Urządzenie wyposażone w 8 głowic- dzięki temu jesteśmy w stanie opracować jeszcze większy obszar podczas jednego zabiegu.

 • Mezoterapia igłowa

  Mezoterapia igłowa inaczej zastrzyk młodości, dostarcza skórze substancje aktywne, które dobierane są odpowiednio w zależności od potrzeb i problemu pacjenta. Aplikowane substancje aktywne pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry.

  Lipoliza iniekcyjna AQUALYX

  Rewolucyjna i skuteczna metoda modelowania policzków, owalu twarzy, szyi i innych obszarów ciała poprzez trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej. Jest bezpieczną alternatywą dla chirurgicznej liposukcji, a jej właściwe wykonanie skutkuje nie tylko wysmukleniem leczonego obszaru, ale też wzrostem jędrności skóry.

  Plasma IQ

  Zabieg PLASMA IQ to nowy i innowacyjny zabieg na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej, ale już zdążył zaskarbić sobie serca nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Jest to zabieg przede wszystkim bezinwazyjnego liftingu powiek. PLASMA IQ jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się miedzy końcówką urządzenia, a skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi. Podczas zabiegu dochodzi do sublimacji, czyli odparowania nadmiaru luźnej skóry. Jest to idealna alternatywa do blefaroplastyki (plastyki powiek).

  Wypełniacze (kwas hialuronowy)

  Kwas hialuronowy to najczęściej stosowany produkt wypełniający. Z wiekiem jego naturalny poziom skórze obniża się, przez co traci ona elastyczność i pojawiają się zagłębienia, czyli zmarszczki. Preparat poprzez działanie objętościowe natychmiast po zabiegu spłyca zmarszczki i poprawia objętość tkanek.

  Terapia Skin Needling

  Zabieg polega na nakłuwaniu skóry igłą, którą możemy kierować bezpośrednio w obszar skóry dotknięty procesem starzenia bądź w zbliznowacone miejsca. Organizm dostaje informację o potrzebie wytworzenia nowych włókien kolagenowych w uszkodzonej tkance. Skutkuje to odnowieniem uszkodzonych komórek i wytworzeniem miękkiej, subtelnej warstwy, wygładzającej zmarszczki i blizny.

  Karboksyterapia CO₂

  Zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla ,który stymuluje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawia mikrokrążenie i odnowę komórek. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej gaz częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe – są one bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego leczonego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu.

 • Makijaż permanentny

  Makijaż permanentny jest zabiegiem kosmetycznym polegającym na trwałym podkreśleniu takich elementów twarzy jak usta, oczy, czy też brwi. Jest w swojej istocie formą tatuażu, gdyż polega na wprowadzeniu pod skórę barwników naturalnych. W przypadku oczu, jest to wykonanie kreski górnej i/lub dolnej na powiece, w przypadku brwi – wyregulowanie ich kształtu i nadanie większej intensywności, natomiast w przypadku ust – zaznaczenie i korekcja ich konturów oraz wzmocnienie czerwieni. Makijaż permanentny utrzymuje się od 1,5 do 5 lat (w zależności od pigmentowanej partii, rodzaju cery, odporności organizmu etc.)

  Usuwanie makijażu permanentnego

  Niechciany makijaż permanentny można usunąć za pomocą nowoczesnych metod w postaci specjalnych preparatów, które stanowią atrakcyjną alternatywę dla zabiegów laserowych. Do usuwania makijażu permanentnego stosowany jest Remover Quantum. Preparat jest wprowadzany w górne warstwy naskórka, gdzie dochodzi do jego absorpcji przez pigmentowane komórki naskórka. Zabieg powoduje zmiękczenie pigmentu, który stopniowo się kumuluje i razem z preparatem wydostaje się na powierzchnię skóry w postaci strupków. Wprowadzany preparat rozpoczyna kompleksowy proces regeneracji. Efekt depigmentacji zależy w dużej mierze od jakości wykonania pierwotnego zabiegu i wykorzystanego pigmentu oraz głębokości aplikacji barwnika. Zabieg usuwania makijażu permanentnego za pomocą atestowanych preparatów wysokiej jakości cechuje wysoka skuteczność, komfort i niskie ryzyko powstawania blizn. Ceny zabiegów z użyciem preparatu Remover Quantum są dużo niższe w porównaniu z laseroterapią mającą na celu usunięcie makijażu permanentnego.

 • Pigmentacja medyczna

  Istnieją sytuacje, w których nasza praca ma szczególnie istotną wartość. Niezmiernie cieszy nas udział w poprawianiu delikatnych niedoskonałości urody naszych klientek/klientów makijażem permanentnym oraz eksponowaniu ich naturalnego piękna, ale wyjątkową radość sprawia nam możliwość pomocy osobom, dla których nasze zabiegi mają kluczowe znaczenie w odzyskiwaniu samoakceptacji i poczucia własnej wartości po urazach, chorobach, czy innych trudnych zdarzeniach losowych. Dlatego, zajmujemy się również pigmentacją medyczną, która może rozwiązać skomplikowane problemy estetyczne naszych klientów, takie jak: łysienie plackowate lub stan po chemioterapii, blizny po urazach, potrzeba rekonstrukcji brodawki sutkowej, itp. Pigmentacja medyczna to sposób na zniwelowanie blizn oraz skorygowanie defektów skóry. Dzięki jej błyskawicznemu wpływowi na poprawę wyglądu, a zarazem samopoczucia klientki/klienta – ma nieocenione znaczenie w powrocie do zdrowia po przebytych schorzeniach, a także odzyskaniu radości życia i wiary w siebie.

 • Peeling kawitacyjny

  Jest to zabieg wykorzystujący ultradźwięki w celu usunięcia zrogowaciałego naskórka. Fale wprowadzone w skórę powodują zmianę ciśnienia w komórkach, dzięki czemu zostają one oczyszczone z różnego rodzaju zanieczyszczeń, m. in. resztek makijażu, łoju. Ponadto przebarwienia stają się mniej widoczne, a skóra odmłodzona i odświeżona. Zabieg nadaje się dla każdego typu cery. Jest bezbolesny i nieinwazyjny. Może być traktowany jako przygotowanie do dalszych zabiegów.

  Fale radiowe

  Najbardziej spektakularnym zastosowaniem fal radiowych we współczesnej kosmetologii jest zabieg nieinwazyjnego odmładzania skóry. Fale o częstotliwościach radiowych docierają do głębszych warstw skóry i działają na włókna kolagenu wywołująć w nich efekt termiczny, natomiast warstwy powierzchowne pozostają niezmienione na skutek zastosowanego chłodzenia. Lokalne, kontrolowane przegrzanie tkanek sprzyja redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, eliminacji cellulitu, a także przyczynia się do ujędrnienia skóry i poprawy jej elastyczności, a w konsekwencji spłycenie zmarszczek i podniesienie owalu twarzy.

  Oxybrazja

  Nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza. Zabieg ten jest skuteczną, a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej, ponieważ wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Dzięki temu pomaga też w łagodzeniu objawów trądziku różowatego. Pomocny jest także w pozbyciu się blizn potrądzikowych i przebarwień.

  Mezoterapia bezigłowa

  Jest to zabieg nieinwazyjny i bezbolesny, alternatywny dla mezoterapii igłowej. Polega na kontrolowanym wprowadzeniu składników aktywnych w głąb skóry. Wykorzystuje powstałe za pomocą fal ultradźwiękowych i prądu kanały w błonie komórkowej do wprowadzania specjalnych koktajli (bez konieczności użycia igieł). Zabieg ten jest odpowiedni dla każdego typu cery, dzięki możliwości doboru odpowiednich preparatów. Po zabiegu skóra jest lepiej odżywiona, rozjaśniona, nawilżona, polepsza się również jej wygładzenie i ujędrnienie. Zaleca się wykonanie serii 5-10 zabiegów 1 raz w tygodniu, co tydzień.

  d’Arsonval

  Jest to zabieg, który do swojej skuteczności wykorzystuje ozon, który powstaje w momencie styku prądów d’Arsonvala ze skórą. Ozon na skórę działa antybakteryjnie oraz przeciwgrzybiczo. Pobudza regenerację komórek oraz je dotlenia, dzięki czemu pomaga w walce z trądzikiem. Dodatkowo działa przeciwzmarszczkowo – regularne stosowanie powoduje ujędrnienie oraz promienność skóry.

  Mikrodermabrazja

  Zabieg mechanicznego złuszczania martwych komórek naskórka. Diamentowa głowica ściera warstwę rogową, która następnie zasysana jest przez specjalną pompę. Efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu. Skóra jest widocznie oczyszczona, rozjaśniona i wygładzona. Zaleca się skorzystać z serii 2-10 zabiegów, w odstępach czasu 1-2 tygodni. Po każdym kolejnym zabiegu poprawa jest coraz bardziej widoczna. Dla utrzymania efektu warto wykonywać zabieg przypominający co 4-6 tygodni.

  Infuzja tlenowa

  Zabieg wykorzystuje infuzję – wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zapewnia je specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej, dedykowanego cerze serum kosmetycznego. Efekty metody są widoczne już po pierwszym zabiegu. Są nimi: widoczne napięcie i wygładzenie skóry, poprawa konturów twarzy, spłycenie zmarszczek, a także świeżość i promienność. Efekt jednego zabiegu utrzymuje się przez minimum 1,5 tygodnia. Dla osiągnięcia trwałego efektu konieczne jest wykonanie serii zabiegów.

  Medyczne peelingi kwasowe

  Jest to zabieg polegający na intensywnym złuszczaniu naskórka. Głębokość złuszczania można kontrolować dzięki dostępności różnych rodzajów kwasów o różnych stężeniach, które dobierane są indywidualnie do potrzeb każdej klientki. Skóra po zabiegach z użyciem kwasów jest rozjaśniona, odmłodzona, oczyszczona, a także nawilżona. Po kilku dniach skóra zaczyna się złuszczać, czego nie należy w żaden sposób wspomagać. Po skorzystaniu z zabiegu z użyciem kwasów należy stosować filtr SPF 50+. Zaleca się wykonanie serii zabiegów co 21-28 dni.

  Masaż młodości firmy Primelle Nowość!

  Zabieg liftingujący twarzy za pomocą masażu próżniowego. Wytworzone podciśnienie wspomaga krążenie , dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona, co z kolei wspomaga syntezę kolagenu i elastyny. Po zabiegu skóa jest bardziej napięta, elastyczna i odmłodzona. Jest to doskonała metoda do pozbycia się pierwszych oznak starzenia oraz zmarszczek mimicznych. Zabieg wyszczuplający na ciało polega na masażu próżniowym w połączeniu z masażem mechanicznym za pomocą rolek głowicy. Działanie tego zabiegu opiera się na zwalczaniu obrzęków, redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, przyśpieszeniu przemiany materii, a także działanie relaksacyjne.

  Karboksyterapia CO2

  Zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla stymuluje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2.

 • Zabiegi dla skór wrażliwych i suchych

  Zabiegi tego typu pozwolą dopieścić skórę twarzy i zaserwować jej dodatkową porcję substancji gwarantujących efekt odżywienia, wzmocnienia i rozświetlenia. Skóra sucha oraz naczyniowa potrzebuje silnej rewitalizacji, zobacz co proponujemy.

  Zabiegi rozjaśniające

  Promieniowanie słoneczne UV szkodliwie wpływa na naszą skórę. Często na twarzy pojawiają się przebarwienia oraz objawy fotostarzenia. Dla takich cer mamy zabiegi dla skór z problemem przebarwień. Po zabiegach skóra staje się promienna a przebarwienia znikają.

  Zabiegi oczyszczające

  Prawie każda skóra wymaga, aby od czasu do czasu profesjonalnie oczyścić ją w salonie kosmetycznym. Tradycyjne zabiegi oczyszczające mają za zadanie usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wpływają również normalizująco na pracę gruczołów łojowych. Skóra po zabiegu znowu zaczyna „oddychać”, jest bowiem pozbawiona zrogowaciałego naskórka, brak zanieczyszczeń nie czopuje porów skórnych, co pozwala na zwiększoną absorpcję pozostałych preparatów użytych podczas zabiegu.

  Zabiegi pod oczy

  Okolice oczu starzeją się najszybciej. To właśnie oczy zdradzają wiek i brak snu. Dolina łez, worki pod oczami i worki tłuszczowe sprawiają, że okolice oczu zaczynają opadać i marszczyć się, co dodaje lat i nadaje twarzy srogi wygląd. Dzięki prostym i szybkim zabiegom można w łatwy sposób odjąć sobie lat i przywrócić promienne spojrzenie.

  Zabiegi odmładzające

  W miarę upływu czasu nasza cera starzeje się, skóra traci na wiotkości, co wpływa również na owal twarzy. Każdy z nas starzeje się w różnym tempie i w różny sposób, na co wpływ mają niewątpliwie geny. Zabiegi odmładzające mogą odjąć kilka lat. Sprawić, że skóra będzie promienna, gładka, odpowiednio nawilżona.

 • Stylizacja rzęs

  Polega na doklejeniu sztucznych rzęs do naturalnych. Grubość i długość rzęs oraz metodę wykonania dobiera się indywidualnie do oczekiwań każdej klientki.

  Manicure japoński

  Zabieg pielęgnacyjny poprawiający wygląd paznokci. Polega na wsmarowaniu w płytkę paznokcia specjalnej pasty zawierającej substancje odżywcze. Wykorzystywane składniki to: krzemionka z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratyna oraz witaminy A i E, które nadają paznokciom blask różowej perły. Jest to metoda zalecana dla paznokci słabych, łamliwych, kruchych i rozdwajających się. Efekt jest widoczny natychmiast. Blask na paznokciach utrzymuje się kilka dni, a składniki odżywcze zostają na czas 2 tygodni. Zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępach około 3 tygodni.

  Manicure

  Jest to zabieg poświęcony przede wszystkim paznokciom u dłoni. Polega na spiłowaniu paznokci, wycięciu bądź odsunięciu skórek oraz pomalowaniu płytki lub zabezpieczeniu jej odżywką. Jednak same dłonie nie pozostają bez opieki, gdyż zabieg kończy sie nałożeniem na nie kremu. Efekt jest widoczny od razu po zabiegu, paznokcie wyglądają estetycznie, a skóra dłoni jest wygłodzona i nawilżona.

  Wybielanie zębów metodą white & Smile

  Wybielanie zębów za pomocą metody White & Smile wykorzystuje intensywnie wybielający żel, którego składniki są aktywowane w połączeniu ze specjalnym środkiem aktywującym, a następnie cały proces jest przyśpieszany za pomocą Lampy LED, która jest katalizatorem. Jest to zabieg kosmetycznego wybielania, w którym uzyskuje się naturalny kolor kości danej osoby. Usuwane są przebarwienie powstałe przez m.in. czynniki takie jak: spożywanie kawy czy wina lub palenie papierosów.

  Pedicure

  Zabieg skupiający się na pielęgnacji stóp oraz paznokci. Polega na oczyszczeniu stopy ze stwardniałego, zrogowaciałego naskórka, spiłowaniu paznokci, wycięciu bądź odsunięciu skórek i opcjonalnie pomalowaniu płytki paznokci lub zabezpieczeniu jej odżywką. Uwieńczeniem zabiegu jest nałożenie kremu na stopy. Po zabiegu stopy są miękkie w dotyku, wygładzone oraz nawilżone, a paznokcie dopełniają końcowy efekt zabiegu.

  Henna

  Jest to zabieg, który wykonuje się z użyciem barwnika roślinnego. Umożliwia przyciemnienie brwi oraz rzęs w różnej intensywności (dobiera się indywidualnie do urody oraz preferencji każdej klientki). Dostępne są kolory: czarny, grafitowy oraz brązowy, które można ze sobą dowolnie mieszać. Dodatkowo dostępna jest regulacja brwi za pomocą pęsety. Efektem jest kształt oraz kolor brwi idealnie dobrany do kształtu twarzy oraz przyciemnienie rzęs.

SILKTOUCH - Salon kosmetyczny
ul. Szwedzka 51a
22-400 Zamość
Pon. - Pt.: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00
+48 84 627 50 83
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
English German Polish Russian Spanish
English German Polish Russian Spanish

Zamknij Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.


manicure84 627 50 83 pedicureTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.